ВИЖ нашите горещи ПРОМОЦИИ тук!

Колдрекс Максгрип при простуда и грип x10 сашета

0
0 ревюта
Код на продукта:38696
Тегло: 0.08 кг
11,90 лв.
1 бр.
Безплатна доставка при поръчка над 50лв.
Безплатна доставка при поръчка над 50лв.
Подарък тестери при всяка ваша поръчка
Подарък тестери при всяка ваша поръчка
Информация за продукта

Успокоява временно симптомите на простуда и грип, понижава високата температура.

Лекарствено средство във вид на сашета, без лекарско предписание, облекчаващо симптомите на настинка и грип,като главоболие, мускулни болки и болки при възпалено гърло, висока температура, запушен нос, благодарение на съдържащите се активни вещества - парацетамол, фенилефринов хидрохлорид и витамин С.Coldrex Maxgrip е предназначен за употреба от възрастни и деца над 12 години. Колдрекс успокоява временно симптомите на простуда и грип, понижава високата температура и намалява отока на лигавицата на носа и синусите. Примеът му не предизвиква сънливост. Парацетамолът облекчава болката и понижава високата температура; Фенилефринов хидрохлорид, деконгестант, отпушва носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко; Витамин С (аскорбинова киселина) се прилага при грип и настинки, поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.Преди употреба прочетете внимателнолистовкатана продукта, възможните нежелани реакции, противопоказания, взаимодействия и предупреждения.Винаги приемайте продукта, така както е препоръчал Вашият лекар.Не превишавайте препоръчителната дневна доза.Съхранявайте на сухо и прохладно място, далеч от пряка слънчева светлина.Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако сте алергични към парацетамол, фенилефрин хидрохлорид или витамин С.Не приемайте Колдрекс Макс Грип, ако страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване, повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания, при прием на антидепресанти, бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата, ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозен синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит.При бременност и кърмене трябва да се консултирате с Вашия лекар, преди да приемате каквото и да е лекарствено средство.He взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.He давайте на деца под 12 години, освен по лекарско предписание.Ако приемете повече от препоръчаната доза, незабавно потьрсете медицинска помощ, дори и да се чувствате добре.Дръжтена място, далеч от достъпа на деца!Да не се съхранява при температура над 25 С. Използвайте преди изтичане на срока за годност!

Състав



Активни съставки:
1 саше съдържа: парацетамол (Paracetamol) 1000 mg, фенилефрин хидрохлорид (Phenylephrine hydrochloride) 10 mg и витамин С (Ascorbic acid) 40 mg.

Начин на употреба


Запероралноприложение.

Обичайнатадозазавъзрастни(включителновстарческавъзраст)идецанаинад12годиниеедносашенавсеки4или6часапринеобходимост.

Невзимайтеповечеот4(четири)сашетазапериодот24часа.

Данесеприемаповечеот7(седем)дни.

Данеседаванадецапод12години.

КолдрексМаксГрипЛимонсеприемаподформатанатопланапитка:

1.Изсипетесъдържаниетонаедносашевчаша,добавететоплавода(около125ml)иразбъркайтедобре.

2.Акоенеобходимодобаветестуденавода.

3.Акопредпочитатедобаветезахарилимед.

Аковисокататемпературапродължиповечеот3дни,адругитесимптоми-повечеот5днисеконсултирайтесВашиялекариспретеприеманаКОЛДРЕКСМаксГрипЛимон.Ненадвишавайтепосоченатадоза.

Пълно описание
Ревюта (0)
0
0 ревюта
5 звезди
0
4 звезди
0
3 звезди
0
2 звезди
0
1 звезда
0
Добавете мнение
Трябва да сте влезнали в профила си, за да добавите мнение